lone star

2012

steak house

Strona główna  »  Regulamin

Regulamin serwisu .....................

1. Serwis jest własnością firmy  .......................... , adres .................., nip ,,,,,,,,,,,,,,,,,, , tel. .........................Serwis oferuje zakupy poprzez internet oraz zajmuje się ich dostarczaniem pod wskazany adres w ..................................
 

2. Zamówienia można składać przez internet online oraz telefonicznie  pod  numerami telefonów  .....................Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10,00 do 22,45 ,w soboty i niedziele w godzinach 13,00-22,45.


3. Zakupu online dokonuje się poprzez umieszczenie wybranych produktów    w koszyku, a  następnie podanie danych kontaktowych  i adresu dostawy. Złożenie zamówienia  równoznaczne jest z wyrażeniem zgody  na zawarcie umowy sprzedaży . Płatność za zamówione produkty ma miejsce przy odbiorze.


4. Zamówić może zarówno obywatel Polski jak i obywatel każdego innego państwa.    Można składać zamówienia na dostawę do innych osób, a w szczególności do    krewnych i znajomych.


5. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie   danych osobowych dla celów realizacji zamówień i obsługi klienta. Złożenie    zamówienia jest równoznaczne z oświadczeniem o znajomości regulaminu.

 


6. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić, które wzbudzą wyraźne wątpliwości    lub  przy których formularz wypełniony będzie niewłaściwie, mogą nie zostać   zrealizowane.


7. Kupujący zobowiązuje się do odbioru towaru i uiszczenia zapłaty za otrzymany towar.


9. Kupujący ma prawo zgłosić ewentualne reklamacje telefonicznie pod nr  telefonu   .........................       .

 
10. Ceny towarów wyrażone są w złotówkach i zawierają podatek VAT. Podane na stronie ceny są zgodne z obowiązującym cennikiem.


11. W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem obowiązują przepisy     Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów .